Busquets zostanie w Barcelonie

Autor: Bartłomiej Misztal | 18.10.2012 11:01 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Prezydent FC Barcelony Sandro Rosell zaprzeczył doniesieniom o transferze Sergio Busquetsa do Manchesteru City.

Niedawno podano informację o zainteresowaniu ze strony Manchesteru City Sergio Busquetsem. Właściciele Angielskiego klubu mieliby złożyć propozycję kontraktu podczas zbliżającego się zimowego okienka transferowego. Okazuje się, że Hiszpan nie zostanie sprzedany.

Prezydent FC Barcelony Sandro Rosell nie ma zamiaru pozbywać się Busquetsa. Jego zdaniem sprzedawanie kluczowych zawodników jak wcześniej wymieniony reprezentant Hiszpanii sprawią, że z czasem "Duma Katalonii" stanie się coraz słabsza.

- City robi dokładnie to samo, co Arsenal z młodzieżowcami: kontaktuje się z piłkarzami i oferuje im mnóstwo pieniędzy. Inne kluby marzą o tym, by być tacy jak my. Chcą podkupić naszych graczy i tym samym sprawić, byśmy byli słabsi. Busquets to kolejny cel City, ale pozostajemy spokojni. On na pewno nie opuści Barcelony - powiedział Rosell.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, Manchester City, Sergio Busquets, Sandro Rosell

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #8

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Bezsprzecznie największym wydarzeniem była prezentacja Cristiano Ronaldo w barwach „Starej Damy”.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #7

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy spory zakup West Hamu, wypowiedzi na temat swojej przyszłości gwiazd Chelsea oraz kolejne informacje związane z transferem Cristiano Ronaldo.

  czytaj więcej

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze