Coentrão w Chelsea, Cole w Realu?

Autor: Michał Nowacki | 21.10.2012 14:59 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

Lewy obrońca Realu Madryt w stołecznym klubie jest nadal rezerwowym. Jednak Fábio Coentrão może w najbliższym czasie mieć wyborną okazję do zmiany swojej pozycji, gdyż Marcelo jest kontuzjowany. Po Portugalczyka w styczniu chce sięgnąć jednak Chelsea Londyn.

Zdobywca Ligi Mistrzów wciąż nie może się dogadać ze swoim zawodnikiem, Ashley Cole oczekuje co najmniej dwuletniej umowy. Roman Abramowicz zaproponował mu kontrakt tylko na jeden sezon. Młody Ryan Bertrand pokazuje wielki potencjał do gry, ale będzie potrzebował dobrego zmiennika.

W lecie 2011 roku londyńczycy walczyli o Fábio Coentrão, ale zawodnik opuścił Benfikę Lizbona i wybrał Santiago Bernabéu. Teraz władze londyńczyków liczą, że w styczniu rezerwowy zamiast wracać do portugalskiego klubu zdecyduje się przenieść na Stamford Bridge.

Niewykluczone też, że oba kluby wykorzystają fakt, że „The Special One” kiedyś trenował Chelsea Londyn i oba kluby wymienią się zawodnikami. Portugalczyk ciągle liczy, że Ashley Cole zagra dla „Królewskich”, zaś Fábio Coentrão przeszedłby do Londynu i zajął miejsce Anglika.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Transfery, Fabio Coentrao, Ashley Cole

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze