„Falcao jest równie dobry jak Messi i Ronaldo"

Redakcja | 26.10.2012 12:10 | komentarzy: 25 | kategoria: News |

Były gwiazdor portugalskiej reprezentacji i zawodnik Atlético Madryt – Paulo Futre, równa umiejętności Radamela Falcao do gwiazd Barcelony i Realu.

Paulo Futre zdecydowanie pochwalił umiejętności gwiazdy swojego byłego klubu. 46-letni Portugalczyk stwierdził nawet, że jeśli mówi się o aktualnie najlepszych piłkarzach świata, to nie wolno poprzestawać tylko na dwójce Messi-Ronaldo i koniecznie trzeba też wspominać o Radamelu Falcao.

– Falcao przeżywa teraz fantastyczne chwile i zdecydowanie jest w światowej czołówce piłkarzy razem z Messim i Ronaldo – zapewnia Futre. – To inny typ zawodnika niż ta dwójka, to typowy klasyczny napastnik. Wygrał Ligę Europejską i Superpuchar Europy, a w meczach finałowych strzelił 5 goli. On jest niesamowity.

Były gwiazdor „Los Rojiblancos" i uczestnik z reprezentacją Portugalii Mistrzostw Świata w 1986 roku wypowiedział się również o szansach Atlético w tym sezonie. Stwierdził, że stołeczna drużyna jest na najlepszej drodze do kolejnego sukcesu w Lidze Europy i może również sprawić niespodziankę w La Liga krzyżując plany pretendentów do tytułu. Wszystko oczywiście dzięki dobrej formie Falcao.

Czytaj więcej o: Atletico Madryt, Hiszpania, Falcao

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (25)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze