Milner wypadnie ze składu na mecz z Ajaksem?

Autor: Michał Nowacki | 05.11.2012 16:12 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

James Milner może nie zagrać we wtorkowym meczu Ligi Mistrzów z Ajaksem Amsterdam. 26-letni zawodnik w spotkaniu z West Bromwiach Albion zobaczył czerwoną kartkę i już w 23. minucie musiał zejść do szatni.

 Milner urazu nabawił się podczas treningu, zaś w meczu z Młotami” na Upton Park nie mógł zagrać z powodu pauzowania za kartkę. Włoski coach zlecił zrobienie szczegółowych badań, gdyż nie chce ryzykować i wystawiać Anglika, który nie jest w pełni sił do gry na boisku.

Wiadomo już, że angielski zawodnik ma drobne problemy z udem, ale nie wiadomo czy pozwolą one zagrać mu we wtorek z Ajaksem Amsterdam, czy dopiero w niedzielę z Tottenhamem Hotspur.

W ostatnim czasie „The Citizens” mają poważne problemy kadrowe, szczególnie w linii defensywnej. Micach Richards po powrocie po kontuzji nabawił się kolejnej. Pablo Zabaleta wyleczył już swoje urazy i z West Hamem United znalazł się na ławce rezerwowych. Z konieczności na prawej stronie zagrał Kolo Touré, zaś od pewnego czasu Roberto Mancini coraz częściej stawia na Matija Nastasicia.

Czytaj więcej o: Anglia, Kontuzje , Manchester City, Micah Richards, James Milner, Kolo Toure, Matija Nastasic

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze