Mancini: Należy mi się więcej szacunku

Autor: Michał Nowacki | 06.11.2012 07:40 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Roberto Mancini był wściekły na dziennikarzy podczas przedmeczowej konferencji przed Ligą Mistrzów. Włoski trener był pytany o swoją przyszłość i ewentualne odejście z Etihad Stadium.

– Dlaczego wszyscy mnie pytają o moje odejście? Ciągle jestem pytany o ubiegły rok. Przez wiele lat City nic nie wygrało, doprowadziłem ich do FA Cup i mistrzostwa Anglii. Tutaj jest moja przyszłość i tutaj mam pracę. Ludzie powinni okazywać więcej szacunku dla mnie i klubu – powiedział Roberto Mancini.

– Biorę udział w konferencjach prasowych, odpowiadam na pytania. W ciągu roku mam taki dzień lub dwa, że zastanawiam się nad odejściem z klubu, ale potem wszystko mija. Chcę zostać na Etihad Stadium – dodał włoski coach.

Przed meczem z Ajaksem defensywa mistrzów Anglii wygląda tragicznie. Micah Richards, Maicon i Joleon Lescott są kontuzjowani, zaś Kolo Touré nie jest zgłoszony do Ligi Mistrzów. W pomocy także urazy eliminują Jacka Rodwella, Jamesa Milnera i Davida Silvę. Zdrowy jest już Javi García, który z West Hamem United zagrał sześć minut.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Anglia, Kontuzje , Trenerzy, Manchester City, Roberto Mancini, Javi Garcia, Maicon, David Silva, Micah Richards, Joleon Lescott, James Milner, Kolo Toure, Jack Rodwell

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze