Júlio César o zainteresowaniu ze strony Arsenalu i grze dla QPR

Autor: Damian Kącicki | 12.11.2012 14:03 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Bramkarz Queens Park Rangers, Júlio César, wyznał, że przed podpisaniem kontraktu z „The Hoops” był na rozmowie z działaczami Arsenalu. Brazylijczyk zdecydował się na zaskakujący krok opuszczając Inter Mediolan na rzecz 17. drużyny Premier League ubiegłego sezonu.

33-letni zawodnik powiedział, że miał się nad czym zastanawiać podczas letniego okienka transferowego z powodu bogactwa ofert.

– Przyjąłem kontrakt QPR, gdyż chciałem mieszkać w Londynie. Świetnie się tutaj żyje. Chciałem, żeby moja rodzina poznała nową kulturę i styl życia – zaczął Júlio César.

– Rozmawiałem z Arsenalem Londyn podczas letniego okienka transferowego i naprawdę bardzo starali się o mój podpis. Ja jednak zdecydowałem się podpisać kontrakt z QPR, ten klub widział we mnie pierwszego bramkarza i wiara w to dodała mi skrzydeł oraz chęci do gry właśnie dla nich – kontynuował Brazylijczyk.

 – Przyszedłem tutaj, gdyż myślę o przyszłości i o tym, co będzie, gdy zakończę swoją karierę. Na pewno piłkarsko nie będzie łatwo, klub podpisał kontrakty z jedenastoma zawodnikami i potrzeba czasu, by gracze się rozumieli i owocnie współpracowali. Z tego powodu QPR jeszcze nic nie wygrało, jestem jednak pewien, że jesteśmy na odpowiedniej ścieżce – zwierzał się były bramkarz Interu Mediolan.

Na koniec  Júlio César opowiedział o swoich planach po przejściu na emeryturę piłkarską:

– Znam portugalski, włoski, a teraz uczę się angielskiego. To zwiększa moje szanse na zostanie dyrektorem sportowym klubu w przyszłości. QPR zaproponowało mi już nawet tę posadę.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Inter Mediolan, Anglia, Julio Cesar, Queens Park Rangers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze