Braga pokonana, hat-trick Rui Pedro!

Autor: Rafał Krysztopa | 20.11.2012 22:43 | komentarzy: 11 | kategoria: Recenzja meczu |

Cluj przed własną publicznością mierzyło siły z Bragą. Gospodarze po trzech trafieniach Rui Pedro wygrali 3:1.

Gospodarze już w 7. minucie za sprawą Rui Pedro wyszli na prowadzenie. Portugalczyk otrzymał doskonałe podanie od Rafaela Bartosa i strzałem lewą nogą nie dał szans bramkarzowi. Drugi cios gospodarze wyprowadzili w 15. minucie. Prawym skrzydłem rajd przeprowadził Modou Sougou, który następnie zszedł do środka i oddał strzał. Beto sparował strzał gracza Cluj wprost pod nogi Rui Pedro, który zdobył kolejną bramkę.

Sporting złapał kontakt z przeciwnikiem w 27. minucie. Po dograniu Rubena Micaela piłkę do siatki posłał Alan. Rui Pedro ponownie o sobie przypomniał tuż przed przerwą. Portugalczyk na gola zamienił podanie Modou Sougou. Tym samym Rui Pedro skompletował klasycznego hat-tricka. Sytuacja gości skomplikowała się jeszcze bardziej w doliczonym czasie gry, czerwoną kartkę otrzymał Douglao.

W drugiej połowie gospodarze spokojnie kontrolowali mecz. Mimo kilku okazji Cluj więcej bramek w tym spotkaniu już nie padło.

CFR Cluj – Braga 3:1 (3:1). Bramki: Rui Pedro 7’, 15’ i 33’ – Alan 17’.