Subotić: Bayern nie będzie wygrywał każdego meczu

Redakcja | 28.11.2012 17:06 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Niespodziewany remis Borussii może sprawić, że po dzisiejszym spotkaniu dortmundczykom na 11 punktów odskoczy Bayern Monachium. Neven Subotić wierzy jednak, że sezon nie jest dla jego drużyny jeszcze stracony.

Wczorajszy remis Borussii Dortmund z Fortuną Düsseldorf może odbić się dortmundczykom poważną czkawką. Zwłaszcza jeśli w dzisiejszym spotkaniu prowadzący w tabeli Bundesligi Bayern Monachium pokona SC Freiburg i odskoczy podopiecznym Jürgena Kloppa na 11 punktów. Nadziei nie traci jednak obrońca Borussii – Neven Subotić, który wierzy, że jego zespół ma jeszcze szanse na końcowe zwycięstwo w lidze niemieckiej.

– Sezon nie jest rozegrany jeszcze nawet do połowy. My, nie będziemy każdego meczu remisować, a Bayern na pewno nie będzie każdego meczu wygrywać. Wszystko ma swój koniec. Czeka nas jeszcze długi sezon –  zapewnia Subotić, który odniósł się również do zbliżającego się szlagieru Bundesligi, w którym jego drużyna zmierzy się właśnie z liderem niemieckiej tabeli: – W dotychczasowych rozgrywkach mieliśmy już podobne historie. Po nieudanym meczu - odpowiadaliśmy w kolejnym bardzo pozytywnie. To właściwie nasz znak markowy. I taką sytuację i zarazem okazję mamy teraz. Wierze, że w sobotę nam się to uda.

Czytaj więcej o: Bayern Monachium, Niemcy, Borussia Dortmund, Neven Subotić

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze