Vidić zagra w środę z CFR Cluj?

Autor: Michał Nowacki | 30.11.2012 20:49 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Sir Alex Ferguson ujawnił, że Nemanja Vidić może zagrać już w przyszłym tygodniu w ostatnim meczu Ligi Mistrzów z CFR Cluj. Szkot dodał, że Luis Nani wróci do gry dopiero za cztery lub pięć tygodni, jak wyleczy uraz ścięgna udowego.

Stoper we wrześniu nabawił się kontuzji więzadła krzyżowego w kolanie i mówiło się, że wróci dopiero w okresie Bożego Narodzenia. Okazało się, że Nemanja Vidić okres rehabilitacji przechodzi znacznie lepiej niż się spodziewano.

– Nemanja Vidić wznowił treningi i jest to dla nas bardzo dobra wiadomość. Nie będę przeciwny, aby wystawić go w meczu z Cluj. Antonio Valencia i Luis Nani nadal są niezdolni do gry, Portugalczyk może potrzebować jeszcze kilku tygodni do wyleczenia urazu uda. Nie będziemy go ponaglać – ujawnił Alex Ferguson.

– W przyszłym tygodniu powinien wrócić do gry Antonio Valencia. Nicka Powella dopadł wirus, ale znajdzie się on w składzie meczowym na ten weekend. Paul Scholes był ostatnio zawieszony za kartki, zaś Ryan Giggs miał drobne problemy ze ścięgnem udowym. Walijczyk powinien być do mojej dyspozycji w sobotę – stwierdził Szkot.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Trenerzy, Zawieszenia, Antonio Valencia, Nemanja Vidic, Nani, Ryan Giggs, Paul Scholes, Nick Powell

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze