Wygrana Galatasaray, Turcy grają dalej!

Autor: Rafał Krysztopa | 05.12.2012 22:55 | komentarzy: 10 | kategoria: Recenzja meczu |

Braga w ostatnim grupowym pojedynku podejmowała walczące o awans do 1/8 Galatasaray. Turcy dzięki wygranej 2:1 znaleźli się w kolejnej rundzie.

W 3. minucie gry Alan wykorzystał słabe wybicie Fernando Muslery, podał piłkę do Mossoró, który nie trafił w światło bramki Galatasaray. Po chwili z 20 metrów strzelał Ismaily, z próbą 22-latka poradził sobie bramkarz tureckiej ekipy. W kolejnych minutach spotkania na bramkę Galatasaray strzelali Eder oraz Alan. Portugalczycy potwierdzili swoją dominację w meczu w 32. minucie. Alan zagrał do Mossoró, który z 15. metrów trafił do siatki.

Galatasaray ruszyło do odrabiania strat w drugich 45 minutach. W 58. minucie gry dośrodkowanie Amrabeta z lewego skrzydła spadło prosto na nos Buraka Yilmaza, który wyrównał stan spotkania. Turcy wyszli na prowadzenie w 78. minucie. Quim odbił uderzenie Felipe Melo, piłka trafiła do Aydina Yilmaza, który z bliskiej odległości ustalił wynik meczu na 1:2.

Braga – Galatasaray 1:2 (1:0). Bramki: Mossoró 32’ – Burak Yilmaz 58’, Aydin Yilmaz 78’.