Rodgers: Nie sprzedamy Reiny w styczniu

Autor: Michał Nowacki | 06.12.2012 18:58 | komentarzy: 6 | kategoria: News |

Brendan Rodgers widząc kilka błędów Pepe Reiny postanowił posadzić go na ławce rezerwowych. Jednak trener Liverpoolu zaprzeczył, że hiszpański golkiper będzie w styczniu sprzedany.

Bramkarz do drużyny „The Reds” dołączył w lecie 2005 roku, kiedy szkoleniowcem na Anfield Road był jeszcze Rafael Benítez. Po jego odejściu Hiszpan nadal miał pewne miejsce między słupkami, ale w sezonie 2012/2013 przytrafiło mu się kilka błędów i został odesłany na ławkę rezerwowych.

– Wszystkie informacje łączące Pepe Reinę z opuszczeniem Liverpoolu są bezpodstawne. Czytałem o tym, że z kilkoma klubami jest łączony, ale na pewno w styczniu nie zostanie ani sprzedany, ani wypożyczony. Hiszpan jest świadomy, że nie jest numerem jeden, sam mi się przyznał, że w ostatnim roku miał zniżkę formy i na pewno ta przerwa od gry dobrze mu zrobi – poinformował Brendan Rodgers.

– Ostatnio pracował nad swoją postawą fizyczną, schudł, odpoczął od regularnej gry i znakomicie wykonuje swoje zadania. Jest nadal zaangażowany w treningi z naszym klubem. Aktualnie zostały mu trzy sezony do wypełnienia swojego kontraktu i znowu może mieć najlepsze lata gry przed sobą – oznajmił trener „The Reds”.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Transfery, Trenerzy, Jose Reina, Brendan Rodgers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (6)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze