OSC Lille remisuje na wyjeździe

Autor: Michał Nowacki | 15.12.2012 23:01 | komentarzy: 4 | kategoria: Recenzja meczu |

Stade Reims na własnym stadionie nie zdołało wygrać i chociaż od początku spotkania gospodarz prowadził to w końcówce stracił bramkę i musiał zadowolić się wynikiem. Strzelcem gola dla OSC Lille został niezawodny Dimitri Payet.

Już w siódmej minucie Anthony Weber dał prowadzenie Stade Reims. Bocundji Ca znakomicie podał do stopera ze swojego klubu, który nie miał problemów z wpisaniem się na listę strzelców. Goście zaczęli dominować, aby móc łatwo odrobić straty, dwie znakomite akcje zmarnował Dimitri Payet.

Niewiele brakowało i nieskuteczność gości zemściłaby się bardzo boleśnie, gdyż gospodarz mógł, a nawet powinien prowadzić 2:0. Floyd Ayite jednak pomylił się nieznacznie i po uderzeniu głową sam się za nią złapał.

W drugiej połowie jednak goście znaleźli drogę do siatki rywali, w 72. minucie Dimitri Payet doprowadził do remisu. Bliski szczęścia był także Salomon Kalou, ale rezerwowy nie był w stanie zapewnić swojej drużynie zwycięstwa.

Stade Reims – OSC Lille 1:1 (1:0) Weber 7’ – Payet 72’