Piątka zawodników Arsenalu podpisze nowe umowy

Autor: Michał Nowacki | 18.12.2012 13:57 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Arsenal zdecydował się z kilkoma swoimi piłkarzami podpisać nowe kontrakty. Alex Oxlade-Chamberlain, Kieran Gibbs, Jack Wilshere, Aaron Ramsey i Carl Jenkinson niebawem oświadczą, że zostają w Londynie na dłużej.

Wszyscy zawodnicy zdecydowali się, że do czerwca 2018 roku zostają na Emirates Stadium. Wstępnie mówi się, że wartość wszystkich umów wyniesie łącznie 71,2 miliony funtów, czyli 87,6 milionów euro.

Najmłodszy z nich jest Oxlade-Chamberlain, który ma 19 lat, rok starszy jest Carl Jenkinson. Aaron Ramsey skończył już 21 lat, zaś 23-letni Kieran Gibbs także jest wysoko w hierarchii Wengera. Jack Wilshere zapewnił, że podpisze nową umowę z „The Gunners”, gdyż nie myśli w wieku 20 lat zmieniać barw klubowych.

– Rozmawiam z klubem i prawdopodobnie w najbliższych tygodniach złożę podpis na nowej umowie z Arsenalem – oznajmił Wilshere.

Walijczyk, Aaron Ramsey ma aktualną umowę do lata 2015 roku i zdecydował się ją przedłużyć o trzy lata. Na mocy nowego kontraktu zarabiać będzie 60 tysięcy funtów tygodniowo. Anglik, Alex Oxlade-Chamberlain i jego rodak, Kieran Gibbs mogą liczyć na 52 tysiące funtów tygodniowo. Obrońca, Carl Jenkinson dostanie co weekend 25 tysięcy funtów.

Aktualnie Jack Wilshere zarabia 52 tysiące funtów, zaś dzięki nowym warunkom będzie najlepiej opłacanym piłkarzem w klubie i zainkasuje 85 tysięcy funtów tygodniowo. Zarobki mogą wzrosnąć w zależności od ilości bramek lub zachowania czystego konta.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Kontrakt, Aaron Ramsey, Jack Wilshere, Alex Oxlade-Chamberlain , Kieran Gibbs, Carl Jenkinson

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze