Złagodzona kara dla Meirelesa

Autor: Michał Nowacki | 28.12.2012 15:42 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Pomocnik Fenerbahçe Stambuł został w pierwszej wersji zawieszony na jedenaście spotkań. Po złożeniu apelacji przez klub Turecka Federacja Futbolu zmniejszyła karę i Raul Meireles ostatecznie ominie tylko cztery spotkania ligowe.

Były zawodnik Chelsea Londyn w derbach stolicy z Galatasaray został oskarżony o oplucie arbitra, ale ostatecznie wyrok na niego został zdecydowanie złagodzony. 29-latek w derbowym starciu dostał czerwoną kartkę i wydawało się, że w żaden sposób Portugalczyk nie uniknie surowej sankcji. Okazało się jednak, że Raul Meireles może liczyć na łaskawy wynik i po porażce 1:2 z Galatasaray nie zagra w kilku spotkaniach.

– Sprawiedliwości stało się zadość, wszyscy obwiniali mnie za moje zachowanie, ale nigdy nie mógłbym opluć arbitra – oznajmił Raul Meireles.

– Nasz piłkarz został zawieszony na cztery mecze, to decyzja ostateczna. Jest on hańbą wobec tureckiego futbolu, uderza nie tylko w nasz klub, ale także w całą społeczność – głosi oficjalne stanowisko klubu po wydaniu werdyktu.

Czytaj więcej o: Turcja, Zawieszenia, Fenerbahce Stambuł, Raul Meireles

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze