Benayoun ponownie w Chelsea Londyn

Autor: Michał Nowacki | 03.01.2013 23:01 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Pomocnik reprezentacji Izraela wrócił do swojego klubu – Chelsea Londyn. Yossi Benayoun w lecie wypożyczony był do West Hamu United, po półrocznej rozłące z „The Blues” ponownie dołącza się do ekipy z Stamford Bridge.

32-latek zanotował jedynie sześć spotkań, z pewnością byłoby ich więcej, ale 32-latek doznał urazu kolana i na kilka tygodni wypadł ze składu Sama Allardyce’a. W latach 2005-2007 zawodnik grał na Upton Park, skąd odszedł do Liverpoolu. Po trzech latach z Anfield Road przeniósł się na Stamford Bridge. W poprzednim sezonie bronił barw Arsenalu Londyn, zaś w obecnym występował w „Młotach”. Od początku 2013 roku będzie ponownie graczem Chelsea Londyn.

Sam piłkarz przyznał jeszcze w starym roku, że jest rozczarowany, gdyż uraz kolana sprawił, że nie będzie mógł zagrać w londyńskim klubie i pożegnać się ze swoimi kibicami. Władze z Upton Park podziękowały Izraelczykowi za te kilka spotkań i wkład w swoją byłą drużynę oraz życzyły mu powodzenia na dalszej drodze w swojej karierze.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Kontuzje , Transfery, Yossi Benayoun, West Ham United

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze