Rooney opuści mecz z Liverpoolem

Autor: Damian Kącicki | 04.01.2013 12:06 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Manchester United będzie musiał sobie radzić bez Wayne'a Rooney'a w szlagierowym starciu z Liverpoolem, które odbędzie się 13 stycznia na Old Trafford. Zawodnik zmaga się z kontuzją kolana, której nabawił się podczas treningu pod koniec grudnia. Ferguson powiedział parę słów dziennikarzom o sytuacji kadrowej „Czerwonych Diabłów”.

– Wayne leczy uraz i wygląda na to, że nie wróci wcześniej, niż za dwa tygodnie. To zaskakujące, ponieważ myśleliśmy, że szybko wróci do treningów. Wypadnie jednak na dłużej, niż początkowo przewidywaliśmy i nie sądzę, że zobaczymy go przeciwko Liverpoolowi – wyjawił sir Alex Ferguson.

Szkocki menedżer miał jednak lepsze informacje odnośnie pozostałych, nieobecnych ostatnio zawodników:

– Nani od dzisiaj rozpoczyna treningi z resztą zespołu, a Phil Jones jest w kadrze na jutrzejszy mecz. Występ Darrena Fletchera zależy natomiast od stanu murawy. Ostatnio ciężko się tam gra ze względu właśnie na stan boiska i myślę, że gra w takich warunkach nie będzie dla niego odpowiednia – zakończył boss.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Nani, Wayne Rooney, Darren Fletcher, Phil Jones

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze