Informacje z Manchesteru przed „derbowym” spotkaniem z Liverpoolem

Autor: Damian Kącicki | 11.01.2013 12:20 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Nani oraz Anderson znajdą się w kadrze na niedzielny, derbowy mecz z Liverpoolem. Miejsca w składzie zabraknie najprawdopodobniej dla Wayne'a Rooneya oraz Phila Jonesa, którzy wciąż zmagają się z urazami.

Szkocki menedżer na konferencji prasowej udzielił kilku informacji przed szlagierowym meczem na Old Trafford z odwiecznym rywalem – Liverpoolem.

– Mam nadzieję, że Wayne dzisiaj rozpocznie trening z resztą zespołu, dzięki czemu będzie bardzo bliski powrotu do gry. Jego uraz nie jest poważny, dlatego udział w dzisiejszych zajęciach dałby mu szansę na występ w środowym meczu z West Hamem – wyjawił Ferguson.

– Nani wrócił do treningów i znajdzie się w niedzielnej kadrze. Phil Jones wraca do pełni zdrowia, jednakże większe szanse ma na grę w środę. Anderson natomiast trenuje od 10 dni, dlatego będzie brany pod uwagę podczas ustalania składu na mecz z Liverpoolem, choć jego szanse na występ nie są zbyt wysokie – dodał szkocki szkoleniowiec.

– Ogólnie sytuacja w kadrze jest wyśmienita. Nie wiem przez ile czasu to się utrzyma, ale dobrze jest mieć wszystkich zawodników ponownie dostępnych i gotowych do gry. Przed nami pojedynek derbowy, co zapowiada niesłychane emocje. Wszystko, co powinien zawierać derbowy mecz, zobaczycie w niedzielę. Przystępujemy do tego spotkania w odpowiedniej formie – zakończył menedżer „Czerwonych Diabłów”.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Manchester United, Anglia, Nani, Wayne Rooney, Anderson, Phil Jones

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze