Barzagli na temat Juventusu w poszczególnych turniejach

Autor: Michał Nowacki | 12.01.2013 09:56 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Doświadczony środkowy obrońca Juventusu Turyn zaapelował, że cały zespół musi pilnować swojej koncentracji. Andrea Barzagli zaznaczył, że obecnie defensywa „Starej Damy” jest najsilniejszą formacją tego klubu.

Mistrz Włoch po 19. kolejkach ma straconych najmniej bramek w całej lidze – 13. W ofensywie zajmują drugie miejsce z dorobkiem 40 goli, zaś o trzy trafienia lepsza jest tylko AS Roma. „Bianconerich” po dogrywce pokonali AC Milan i awansowali do dalszej fazy Coppa Italia. Zdaniem Włocha to dobry prognostyk na przyszłość i jest przekonany, że ekipa z Piemontu obroni tytuł.

– Jesteśmy liderami ligi włoskiej, ale jest przed nami jeszcze cała runda rewanżowa. Musimy wrócić do naszego normalnego rytmu. Tak samo jest w Pucharze Włoch i Lidze Mistrzów, musimy do każdego spotkania podejść z wielką uwagą – zaznaczył Andrea Barzagli.

– W poprzednim sezonie mieliśmy najlepszą defensywę w całym kraju. Teraz pokazujemy nadal, że tracimy mało bramek. W Europie może jest kilku obrońców, którzy indywidualnie są lepsi od nas, ale myślę, że mało drużyn ma tak szczelną linię w destrukcji jak my – dodał 31-latek.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Juventus Turyn, Włochy, Andrea Barzagli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze