Kapitan United znów wypada z gry

Autor: Ewa Grodzka | 14.01.2013 19:54 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

W niedzielnym szlagierze Premier League, kontuzji kolana nabawił się kapitan Manchesteru United, Nemanja Vidić. Mimo zwycięstwa, „Czerwone Diabły” odniosły jeszcze jedną stratę w tym meczu, w wyniku urazu przedwcześnie boisko opuścił też Ashley Young.

Vidić może mówić o prawdziwym pechu. Serb rozegrał dopiero cztery spotkania po przebytej operacji kolana i znów musi pauzować. Vidić urazu doznał w 65. minucie meczu z Liverpoolem, jednak nie od razu opuścił boisko. Dopiero dziesięć minut przed końcem spotkania został zmieniony przez Chrisa Smallinga. Problemy zdrowotne wciąż nękają Serba, piłkarz stracił niemal cały poprzedni sezon w wyniku zerwania więzadeł krzyżowych.

Ashley Young swojego urazu nabawił się po starciu z Danielem Aggerem i podobnie jak Vidić, Anglik doznał kontuzji kolana. Piłkarz nie wyszedł już na drugą połowę meczu, a Old Trafford opuszczał po spotkaniu o kulach. Manchester United nie wydał jeszcze oficjalnego komunikatu w tej sprawie. O tym jak poważny jest uraz obu zawodników, przekonamy się po dokładnych badaniach.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Kontuzje , Nemanja Vidic, Ashley Young

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze