Oficjalnie: Moussa Sissoko w Newcastle United

Autor: Damian Kącicki | 25.01.2013 17:53 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Newcastle United nie zaprzestaje swoich działań na rynku transferowym. Popularne „Sroki" właśnie ogłosiły pozyskanie kolejnego francuskiego piłkarza, Moussy Sissoko.

Sissoko jest wychowankiem Toulouse. W pierwszej drużynie debiutował w sezonie 2007/2008, kiedy to zagrał w meczu z Valenciennes. Już we wrześniu 2007 roku miał na swoim koncie debiutanckie trafienie przeciwko AJ Auxerre.

Chętnych na pozyskanie Francuza było naprawdę wielu, z Arsenalem Londyn na czele. Czarnoskóry pomocnik wybrał jednak przeprowadzkę do Newcastle, gdzie dołączy do całej kampanii francuskich piłkarzy.

Tylko w tym okienku transferowym do ekipy Newcastle dołączyli Mathieu Debuchy, Yoan Gouffran, Mapou Yanga-Mbiwa czy Massadio Haidara.

– To jest atrakcyjny klub dla mnie. Wierzę w tę grupę, która tyle osiągnęła w poprzednim sezonie. W dodatku działacze Newcastle zainwestowali w dobrych jakościowo francuskich piłkarzy. Oni zanotują progres w drugiej części sezonu. Obecność tylu moich rodaków w drużynie mnie uspokaja. Znam ich dobrze i ułatwi mi to wejście do zespołu – powiedział na temat swojego transferu Sissoko.

Czytaj więcej o: Anglia, Francja , Transfery, Moussa Sissoko, Newcastle United, FC Toulouse

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze