Kagawa: muszę poprawić swoją grę

Autor: Damian Kącicki | 25.01.2013 18:58 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Shinji Kagawa nie jest zadowolony ze swojej formy prezentowanej w barwach Manchesteru United. Japończyk uważa, że musi znacznie poprawić swoją grę, jednak będzie to możliwe tylko wtedy, gdy będą omijały go kontuzje.

– Często towarzyszy mi uczucie, że mogę grać lepiej w tym klubie. Nie jestem zadowolony z mojej postawy w tym sezonie. To klub rozpoznawalny na całym świecie, dlatego muszę sobie radzić z dużą presją i być bardzo silny psychicznie. Niestety doznałem kontuzji, ale w tym czasie dorosłem jako zawodnik – żalił się Japończyk pozyskany przez wicemistrza Anglii przed sezonem z Borussi Dortmund.

Kagawa jest pod wrażeniem tego jak Manchester United radzi sobie w trudnych momentach. To wyróżniająca cecha zespołu sir Alexa Fergusona i Japończyk chce się dostosować do silnej mentalności zwycięzców całej drużyny.

– Bardzo dobrze radzimy sobie w sytuacjach, kiedy musimy odrabiać straty. To świadczy o mocnej psychice chłopaków z drużyny. Mamy bardzo silny skład z wieloma klasowymi graczami. To wielkie szczęście móc z nimi trenować i rozgrywać spotkani – powiedział Shinji Kagawa.

W tym sezonie ofensywny pomocnik zagrał w dziesięciu spotkaniach Premier League, w których zdobył dwie bramki i zanotował jedną asystę.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Shinji Kagawa

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze