Falcao może wrócić na mecz z Betisem

Autor: Martyna Dębińska | 01.02.2013 21:21 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Dość długo trwała przerwa w grze spowodowana kontuzją Kolumbijczyka. Jednak może powrócić na boisko już w niedzielnym meczu ligowym.

Wiadomo, że Radamel Falcao wrócił już do treningów. Ćwiczył dziś normalnie z resztą drużyny, więc najpewniej będzie gotowy do gry już w niedzielę, kiedy to Atlético Madryt będzie mierzył się z Betisem Sevilla.

Podczas nieobecności Falcao na hiszpańskich boiskach zdołał stracić swoją 2 pozycję w klasyfikacji strzelców Primera Division na rzecz Cristiano Ronaldo, jednakże można mieć pewność, że odrobi zaległości.

• Raport ligowy: Spadkowicze #10

Świetny występ Piotr Zielińskiego w barwach SSC Napoli, powrót na boisko drużyny Jakuba Rzeźniczaka i kolejne zwycięstwo zespołu Kamila Glika. Miniony weekend przyniósł sporo emocji, jeśli chodzi o spadkowiczów rozgrywek Ligi Mistrzów.

Wygrane spotkania Borussii Dortmund oraz RB Leipzig. Świetny mecz AS Monaco i strata punktów Celticu. Dużo działo się w minionym tygodniu u spadkowiczów Ligi Mistrzów!

Bramka Łukasza Teodorczyka, całe spotkanie Rafała Gikiewicza oraz kolejne minuty Piotra Zielińskiego. To tylko namiastka tego, co wydarzyło się na przestrzeni ostatnich dni, jeśli chodzi o zespoły, które odpadły z Ligi Mistrzów.

• Copa del Rey: Piękny gol Griezmanna to za mało. Sevilla w półfinale!

W hitowym dwumeczu ćwierćfinału Pucharu Króla, Sevilla okazała się zdecydowanie lepsza od Atletico. Klub z Madrytu poległ w dwumeczu aż 5:2.

Porażka drużyny z Madrytu w Copa del Rey, remis Borussii i przegrana RB Leipzig. To i dużo więcej można znaleźć w najnowszym raporcie spadkowiczów!