Reina: Nie mamy szans na równą grę z największymi

Redakcja | 05.02.2013 10:39 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Hiszpański bramkarz Liverpoolu jasno stwierdza, że jego zespół nie ma szans na włączenie się do walki o największe trofea w Anglii. Pepe Reina równie stanowczo podkreśla, że nie czuje się odpowiedzialny za taki stan rzeczy.

Kibicom „The Reds" z pewnością marzy się powrót do dawnych lat i walka ich zespołu o mistrzostwo Anglii lub chociaż zacięta rywalizacja Liverpoolu o miejsca dające możliwość gry w Lidze Mistrzów. Drużyna z miasta Beatlesów znajduje się obecnie na siódmym miejscu w tabeli Premiership i do liderującej czwórki traci 9 punktów. Jednak z żadnym z zespołów z tych pozycji nie odniosła satysfakcjonujących rezultatów, a Pepe Reina stwierdza, że wcale go to nie dziwi.

– Patrząc na City, United lub Chelsea widać jak wielka przepaść nas dzieli. Zarówno pod względem finansowym, jak i składu – stwierdza na łamach hiszpańskiej prasy Pepe Reina. – Nie bez powodu jesteśmy tyle punktów za tymi zespołami i nie jest to sprawa jednego, czy dwóch lepszych zawodników. Obecnie nie mamy szans na równą grę z największymi w Anglii.

Rezerwowy bramkarz reprezentacji Hiszpanii stanowczo również podkreśla, że niezadowalająca forma Liverpoolu nie jest wyłącznie jego winą. Stwierdza właściwie, że do swojej gry nie może mieć wielu zastrzeżeń.

– Wielu ludzi zarzuca mi, że rozgrywam słaby sezon. Jeśli jednak być uczciwym w tych osądach, to myślę, że miałem w jego trakcie zaledwie trzy słabe spotkania na samym początku – mówi hiszpański bramkarz. – Jestem w trakcie dziwnego sezonu, w którym straciłem wiele gier z powodów kontuzji. To najbardziej niepewny rok zarówno dla Liverpoolu, jak i samego mnie od kiedy dołączyłem do „The Reds". Przechodzimy obecnie okres transformacji i ludzie muszą być cierpliwi, gdyż wprowadzamy w życie nową filozofię naszej gry. To normalne, że zdarza się nam popełniać błędy.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Jose Reina

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Interesująca oferta Realu za Salaha

  Real Madryt nie ustaje w dążeniach po Mohameda Salaha i przygotował nową ofertę za zawodnika Liverpoolu. Oba kluby spotkały się w maju w finale Ligi Mistrzów, gdzie górą byli "Królewscy".

  czytaj więcej
 • Shaqiri blisko Liverpoolu

  27-latek może ponownie bronić barw europejskiego giganta. Według ostatnich informacji, blisko zakontraktowania Szwajcara są włodarze „The Reds”.

  czytaj więcej
 • Oficjalnie: Zapadły decyzje w sprawie kar od UEFA!

  Komisja Kontroli, Etyki i Dyscypliny UEFA (CEDB) postanowiła m.in. zawiesić Josepa Guardiolę.

  czytaj więcej
 • Jedenastka Ligi Mistrzów 17/18

  Kolejny sezon Champions League dobiegł końca. Bez wątpienia rozgrywki te po raz kolejny nas zaskoczyły. Mieliśmy wiele niespodziewanych wzlotów i upadków, wielkich zwycięstw i spektakularnych porażek. Te wszystkie czynniki rzecz jasna miały wpływ na nasze skromne zestawienie najlepszych piłkarzy tej edycji Ligi Mistrzów.

  czytaj więcej
 • Can w Juventusie jeszcze w tym tygodniu?

  Włodarze „Starej Damy” nie mają wątpliwości, że pomocnik Liverpoolu zagości na Allianz Stadium w przeciągu najbliższych dni.

  czytaj więcej

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze