Brazylijczyk chce opuścić United

Autor: Ewa Grodzka | 18.02.2013 19:52 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Chęć opuszczenia Old Trafford wyraził Brazylijczyk, Anderson. Zawodnik chce pożegnać się z Manchesterem United, gdyż nie jest zadowolony z roli rezerwowego w drużynie.

Anderson przyznał już oficjalnie, że wkrótce opuści Old Trafford. Zawodnik jest niezadowolony, że dostaje tak mało czasu na grę w ważnych spotkaniach. Celem piłkarza jest występ w reprezentacji swojego kraju w Mistrzostwach Świata w 2014 roku właśnie w Brazylii. Do spełnienia tego celu potrzebuje regularnych występów, tego nie zapewnia mu Manchester United.

Anderson zagrał w zaledwie czterech meczach obecnego sezonu Premier League i czuje, że jest to odpowiedni moment, aby pożegnać się z ekipą z Manchesteru. Liczne kontuzje piłkarza sprawiły, że jego rozwój w angielskim klubie jest już mało prawdopodobny.

– Gra dla reprezentacji jest zawsze czymś wyjątkowym. Mój kontrakt wygasa dopiero za trzy lata, ale wygląda na to, że będę musiał pożegnać się z Manchesterem już wkrótce. Mówiłem o odejściu już kilka razy, ale za każdym razem się nie udawało. Mam nadzieję, że teraz będzie inaczej – wyznał Anderson.

Anderson trafił do Manchesteru United w 2007 roku. „Czerwone Diabły” pozyskały Brazylijczyka z FC Porto za sumę 17 milionów funtów.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Anderson, Brazylia

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze