Koniec sezonu dla Huntelaara

Autor: Michał Nowacki | 10.03.2013 08:19 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Klaas-Jan Huntelaar w sobotę strzelił gola przeciwko Borussii Dortmund. O ile w 35. minucie miał spore powody do zadowolenia, o tyle po przerwie miał już znacznie gorszy humor. Z powodu kontuzji w 54. minucie opuścił boisko i wiadomo, że we wtorek nie zagra z Galatasaray Stambuł w Lidze Mistrzów.

Schalke wygrało 2:1 z mistrzem Niemiec, ale Holender doznał urazu kolana, którego szybko nie wyleczy. W pierwszym meczu Ligi Mistrzów padł remis 1:1 i ekipa z Gelsenkirchen będzie musiała sobie z Turkami radzić bez swojego czołowego napastnika. Wiele wskazuje na to, że były snajper Realu Madryt nie zagra już w tym sezonie.

– To jest bardzo, bardzo nieszczęśliwa wiadomość dla nas. Klaas-Jan Huntelaar został przewieziony do pobliskiego szpitala, gdzie przeszedł wszystkie potrzebne testy medyczne. Wygląda to na długotrwały uraz – powiedział Jens Keller, trener Schalke.

Czytaj więcej o: Niemcy, Kontuzje , Trenerzy, Schalke 04, Turcja, Borussia Dortmund, Klaas Jan Huntelaar, Galatasaray Stambuł, Jens Keller, Schalke 04 - Galatasaray 2013-03-12