Smalling i Anderson grali w rezerwach

Autor: Michał Nowacki | 12.03.2013 02:31 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Dwaj zawodnicy Manchesteru United rozegrali pełne 90 minut w meczu ligowym z Wolverhampton Wanderers. Spotkanie zakończyło się bezbramkowym remisem, ale wiadomo już, że Chris Smalling i Anderson mogą myśleć o powrocie do pierwszego składu.

Anglik i Brazylijczyk leczyli urazy, które nie pozwoliły im w tym sezonie na regularne występy. Obaj zagrali od pierwszej do ostatniej minuty w klubie do lat 21 i choć padł bezbramkowy remis to mogą mieć osobiste powody do zadowolenia.

Obrońca „Red Devils” zmagał się z wieloma urazami w tym sezonie, najczęściej jednak miał problemy z udem. Stąd też w obecnym sezonie zanotował jedynie 19 spotkań, 13 w lidze i dwa w Champions League. Resztę grał w Pucharze Anglii, nieco słabsze wyniki osiągnął Anderson. Brazylijski pomocnik notował występy w 11 kolejkach Premiership i cztery razy występował w Lidze Mistrzów.

W meczu tym reprezentant „Canarinhos” miał kilka znakomitych okazji do zdobycia gola, ale brakowało mu skuteczności. Lekarze po spotkaniu zrobili wszystkie wymagane badania i wiadomo, że Anglik i Brazylijczyk są w pełni sił, aby wrócić do pierwszego składu Manchesteru United.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Kontuzje , Anderson, Chris Smalling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze