Van Gaal: Sneijder może nie zagrać z Rumunią

Autor: Michał Nowacki | 24.03.2013 09:06 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Pomocnik Galatasaray Stambuł w czasie piątkowego meczu z Estonią doznał urazu. Wesley Sneijder opuścił plac gry w 36. minucie i w jego miejsce wszedł Rafael van der Vaart. Tym samym jego występ w przyszłym tygodniu z Rumunią stanął pod wielkim znakiem zapytania.

Rafael van der Vaart w 47. minucie otworzył wynik spotkania, zaś kolejne trafienia dołożyli Robin van Persie i Ruben Schaken, przy którego bramce asystował napastnik Manchesteru United.

– Musimy poczekać i ocenić jak poważny jest to uraz. Zobaczymy jak reaguje jego pachwina jutro i w kolejnym dniu. Jeżeli ktoś prosi o zmianę po pół godzinie to nie wydaje mi się, aby były realne szanse, aby zagrał we wtorek – oznajmił Louis van Gaal.

– To była ostra przeprawa dla nas, mieliśmy trochę szczęścia i byliśmy w stanie po przerwie szybko strzelić gola. Pierwsza połowa była średnia, dopiero po przerwie się poprawiliśmy – dodał selekcjoner reprezentacji Holandii.

Aktualnie liderem grupy D jest Holandia, która po pięciu meczach ma pięć zwycięstw. Kolejne miejsca zajmują Wegrzy i Rumunia, którzy w piątek ze sobą w bezpośrednim starciu podzielili się punktami remisując 2:2. Obie reprezentacje do „Oranje” tracą pięć punktów.

Czytaj więcej o: Holandia, Louis van Gaal, Kontuzje , Trenerzy, Turcja, Wesley Sneijder, Galatasaray Stambuł

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze