El Shaarawy: Balotelli się rozwinie w Milanie

Autor: Michał Nowacki | 24.03.2013 16:54 | komentarzy: 9 | kategoria: News |

Od stycznia Mario Balotelli jest zawodnikiem AC Milanu i od ponad półtora miesiąca gra i trenuje z wicemistrzem Włoch. Stephan El Shaarawy uważa, że ten transfer pomoże jego rodakowi, który może stać się jeszcze lepszym piłkarzem w klubowej, jak i reprezentacyjnej piłce.

– Balotelli bardzo szybko robi postępy i jestem szczęśliwy, że tak mu dobrze idzie gra w naszym klubie. On może stać się jednym z najlepszych napastników na świecie i plasować się w pierwszej trójce. Cieszę się, że rozwija się jako piłkarz i człowiek. Widzę, że on jest dojrzalszy niż wcześniej – stwierdził Stephan El Shaarawy.

– Mario i ja jesteśmy zawodnikami kadry narodowej Włoch, ale oboje ze względu na swój młody wiek prezentujemy zupełnie nowy styl reprezentacji. Inwestowanie w młodzież jest najważniejszą rzeczą. Cieszę się, że i ja, i on dobrze sobie radzimy, ale nadal wiele musimy poprawić, aby Włochy grały lepiej. Cesare Prandelli ustawił mnie z Brazylią w systemie 4-3-3 na lewym skrzydle, podobnie jak robi to Massimiliano Allegri w klubie. Jestem zadowolony z występów na tej pozycji – powiedział napastnik Milanu.

Czytaj więcej o: AC Milan, Włochy, Transfery, Stephan El Shaarawy, Mario Balotelli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (9)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze