„Decyzja Rodgersa była bardzo dobra”

Autor: Michał Nowacki | 24.03.2013 18:58 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Selekcjoner Anglii do lat 21, Brian Eastick pochwalił decyzję Brendana Rodgersa. Trener Liverpoolu w ostatnich tygodniach rzadziej stawia na Raheema Sterlinga i daje mu odpocząć. Duży wpływ na to miało przyjście Daniela Sturridge’a, który w styczniu został zakupiony z Chelsea Londyn i prezentuje się z bardzo dobrej strony.

18-latek przez pierwszą część sezonu grał regularnie, do 15 grudnia Anglik grał we wszystkich spotkaniach od pierwszej minuty i tylko w dwóch przypadkach zszedł wcześniej. Później Brendan Rodgers pozwolił mu grywać rzadziej i krócej na boisku, zaś w styczniu kupił jego rodaka, który na Stamford Bridge był rezerwowym.

– Jego występ z Rumunią we czwartek wieczorem był bardzo dobry. Brendan Rodgers wspaniale się zachował dając mu więcej odpoczynku w ostatnim czasie. Raheem Sterling mógł tym samym nabrać więcej świeżości w futbolu. Wymiana linii ognia w Liverpoolu wyszła na plus drużynie, reprezentacji, jak i samemu piłkarzowi – stwierdził Eastick w wywiadzie dla ESPN.

– On jest bardzo młodym graczem i ludzie zapominają jak młody on jest. Wymaga się od niego już teraz sporo, ale potrzebuje też odpoczynku. Na pewno występ z Rumunią sprawi, że będzie jeszcze lepszym piłkarzem, który będzie chciał grać jak najwięcej – zakończył selekcjoner Anglii do lat 21.

Czytaj więcej o: Liverpool FC, Anglia, Transfery, Trenerzy, Daniel Sturridge, Brendan Rodgers, Raheem Sterling

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze