Yılmaz: Wygramy z Realem, wygramy Ligę Mistrzów

Autor: Michał Nowacki | 30.03.2013 17:06 | komentarzy: 10 | kategoria: News |

Burak Yılmaz i Cristiano Ronaldo są dwójką najskuteczniejszych zawodników w tegorocznej Lidze Mistrzów. Pierwszy z nich reprezentuje barwy Galatasaray Stambuł i zmierzy się z drużyną Portugalczyka w ćwierćfinale. Turecki napastnik uważa, że jak uda się im pokonać Real Madryt to uda się też wygrać w całych rozgrywkach w maju tego roku.

– Myślę, że jako zespół prezentujemy wielką formę i dobrą dyspozycję. Wierzymy w siebie podczas każdego meczu i jesteśmy drużyną, która daje z siebie zawsze 100%. Jestem pewny, że jeżeli pokonamy „Królewskich” w dwumeczu to możemy też wygrać całą Ligę Mistrzów. Jak nie teraz, to już niebawem na pewno, mamy wielki potencjał i stać nas na takie wyniki – powiedział Burak Yılmaz.

– To prawda, że mamy znakomity zespół, który pokazuje wiele jakości, ale nasz trener nie lubi, kiedy się o nas mówi drużyna marzeń. Próbujemy jednak pracować najlepiej jak umiemy i realizować kolejne założenia. Prowadzi nas Fatih Terim i dla nas to wielki honor – dodał napastnik w rozmowie z Vatan.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Real Madryt, Hiszpania, Turcja, Burak Yılmaz, Galatasaray Stambuł

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (10)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze