Mieszane uczucia piłkarzy Galatasaray

Autor: Rafał Krysztopa | 10.04.2013 15:48 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Zawodnicy Galatasaray czują niedosyt po wygranej 3:2 nad Realem Madryt. Piłkarze tureckiego klubu wygrali spotkanie w Stambule, lecz pożegnali się z Ligą Mistrzów.

– Mogliśmy dać z siebie jeszcze więcej, jednak nie możemy narzekać – pokonaliśmy świetny zespół i jesteśmy z tego dumni. Pokazaliśmy, że w Stambule ciężko się z nami gra. W przerwie trener odbył z nami rozmowę o taktyce. Powiedzieliśmy sobie, że musimy poprawić naszą grę i włożyć w te spotkanie wszystkie nasze siły. Dziękujemy kibicom za wsparcie, to dzięki ich pomocy wygraliśmy ten mecz – mówił Felipe Melo.

– Nie awansowaliśmy, lecz jesteśmy dumni, że udało nam się pokonać jedną z najlepszych drużyn świata. Teraz czas na ligę, musimy zająć w niej pierwsze miejsce, by w przyszłym roku ponownie zameldować się w Lidze Mistrzów – dodał pomocnik.

Po spotkaniu głos zabrał również Didier Drogba:

– To było naprawdę dobre spotkanie, oczywiście, czulibyśmy się dużo lepiej, gdyby udało nam się awansować. Gdybyśmy w podobny sposób zagrali w pierwszym spotkaniu, może wówczas wywalczylibyśmy w Stambule awans. Mój gol nie przydał się drużynie – zostaliśmy wyeliminowani. Nie lubię strzelać bramek w przegranych dwumeczach, takie gole nic dla mnie nie znaczą.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Turcja, Didier Drogba, Galatasaray Stambuł, Felipe Melo, Galatasaray - Real Madryt 2013-04-09

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze