Koniec sezonu dla Younga

Autor: Michał Nowacki | 19.04.2013 21:56 | komentarzy: 3 | kategoria: News |

Ashley Young w derbowym meczu z Manchesterem City nabawił się urazu kostki i wstępnie się mówiło, że za kilka tygodni wróci do gry. Skrzydłowego czeka jednak dłuższy rozbrat z futbolem i Alex Ferguson potwierdził, że jego podopieczny już w tym sezonie nie wróci do gry.

W dniu 8 kwietnia na Old Trafford doszło do derbów Manchesteru, mistrz Anglii wygrał 2:1 i dzięki temu City zmniejszyło przewagę do United z 15 do 12 punktów. W 89. minucie Ashleya Younga zmienił Shinji Kagawa. Anglik przed meczem z West Hamem United znalazł się w kadrze drużyny, ale nie był uwzględniony w zespole uprawnionym do rozgrywania spotkania. Na Upton Park pojechał z klubem poruszając się o kulach.

Z powodu kontuzji 27-latek zanotował jedynie 19 spotkań w Premiership z 33 możliwych. Derby Manchesteru wygrał mistrz Anglii 2:1, ale wszystkie znaki na niebie i ziemi wskazują, że ekipa z czerwonej części dowiezie fotel lidera do końca sezonu.

– Ashley Young nie zagra już w tym sezonie. To jest dla nas bardzo przykra i nieszczęśliwa informacja. Myśleliśmy pierwotnie, że za dwa lub trzy tygodnie on wróci do gry, ale specjaliści orzekli inaczej – powiedział Alex Ferguson.

Czytaj więcej o: Manchester United, Anglia, Alex Ferguson, Kontuzje , Trenerzy, Manchester City, Ashley Young

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (3)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze