Arsenal zainteresowany bramkarzem Stuttgartu

Autor: Jakub Mucha | 08.05.2013 18:22 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Arsenal Londyn wyraził oficjalne zainteresowanie Svenem Ulreichem, 24-letnim bramkarzem Stuttgartu. Niemiecki bramkarz miałby rywalizować o miejsce w podstawowym składzie z dwoma Polskimi goalkeeperami.

Skauci The Gunners obserwowali Ulreicha podczas półfinałowego spotkania DFB Pokal, w którym VfB mierzyło się z Freiburgiem. To właśnie ten występ ostatecznie przekonał władze stołecznej drużyny do złożenia propozycji kupna. 

Nie do końca jasna jest sytuacja Arsenalu jeśli chodzi o bramkarzy. Łukasz Fabiański zapowiedział, że chce odejść z drużyny, ale nie wiadomo jaki ostatecznie będzie jego los. Vito Mannone wydaje być się po prostu zbyt słaby na pierwszego bramkarza. Przez taką sytuację Szczęsny nie ma wielkiej konkurencji i jest pewny występów w wyjściowej jedenastce. Sven Ulreich miałby rywalizować z Polakiem. 

Mówi się, że Niemiec jest jednym z najbardziej utalentowanych bramkarzy swojego pokolenia w kraju. Mimo młodego wieku ma on już ponad 100 występów w Bundeslidze na koncie. Jest wyceniany na około 6 milionów euro.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Niemcy, Transfery, Sven Ulreich, VfB Stuttgart

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze