Kagawa będzie kibicował Borussii

Autor: Martyna Dębińska | 24.05.2013 10:46 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Były zawodnik niemieckiego klubu wyznał, że w finale będzie kibicował swojemu poprzedniemu pracodawcy. Dodał także, że samo dojście BVB tak daleko jest dla Japończyka inspirujące.

Już w sobotę Borussia Dortmund zmierzy się w wielkim finale Ligi Mistrzów z Bayernem Monachium. Sympatyków obu drużyn nie brakuje. Wśród kibiców BVB jest jej były gracz, Shinji Kagawa.

– To oczywiste, że starałem się śledzić poczynania mojego byłego klubu w obecnych rozgrywkach Champions League. Trzymałem za nich kciuki w każdej rundzie. Kontaktowałem się również z kilkoma zawodnikami. Po każdym awansie wysyłałem im smsy z gratulacjami. Jeśli chodzi o finał, uważam, że Borussia będzie nieco stremowana, ale zagra ostro, przez co Bayernowi będzie bardzo ciężko. W końcu nie pokonali ich już od trzech sezonów. Cieszę się na ten mecz i jestem pewien, że będzie to wspaniałe widowisko.

Kagawa dodał, że awans BVB do samego finału jest dla niego inspirujący. W przyszłym roku Japończyk zamierza spisać się ze swoim Manchesterem United o wiele lepiej i wierzy w sukces swojej drużyny.

Czytaj więcej o: Liga Mistrzów, Manchester United, Anglia, Niemcy, Borussia Dortmund, Shinji Kagawa

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze