Valdes w Barcelonie do 2014 roku

Autor: Damian Kącicki | 31.05.2013 14:37 | komentarzy: 26 | kategoria: News |

Bramkarz Barcelony poinformował, że pozostanie w klubie do końca przyszłego sezonu. Valdes chce wypełnić swój kontrakt, który wygasa w czerwcu 2014 roku i nie zamierza przedłużyć umowy.

Reprezentant Hiszpanii już wcześniej mówił, że nie ma zamiaru podpisywać nowej umowy. Media spekulowały, że golkiper już w tym okienku transferowym zmieni klub, jednak sam zainteresowany nie zamierza jeszcze opuszczać Barcelony.

– Jestem winny kibicom wytłumaczenie, dlaczego nie przedłużę kontraktu. Presja na pozycji bramkarza jest wielka, a szczególnie w tym klubie. Jestem wyczerpany psychicznie i moja współpraca z klubem zakończy się w 2014 roku. Pieniądze tutaj nie graja roli – powiedział bramkarz Dumy Katalonii.

Czuję się zaszczycony, że klub chce mnie zatrzymać, ale moja decyzja jest ostateczna. Nadal będę dumnie nosił koszulkę Barcelony do końca mojej umowy. Uważam, że klub ma wystarczająco dużo czasu, żeby znaleźć godnego następcę – dodał golkiper „Blaugrany”.

Hiszpan rozegrał ponad 500 spotkań w barwach Barcelony. W gronie kandydatów do jego zastąpienia wymieniania są: Pepe Reinę oraz Fernando Muslerę.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Kontrakt, Victor Valdes, Jose Reina, Fernando Muslera

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (26)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze