Mascherano i Benítez znów w jednym klubie?

Autor: Tomasz Delimat | 01.06.2013 11:25 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Rafael Benítez został ostatnio trenerem SSC Napoli i od razu zapowiedział, że tego lata chce ściągnąć do siebie dwóch lub trzech piłkarzy o uznanych nazwiskach. Jednym z tych zawodników może być Javier Mascherano.

Mascherano w minionym sezonie często dostawał szanse gry w Barcelonie, głównie na środku obrony. Było to jednak związane przede wszystkim z licznymi urazami Carlesa Puyola. Sam Mascherano często był krytykowany za swoje wystepy, a priorytetem „Dumy Katalonii" stało się sprowadzenie nowego stopera.

Napoli zagra w przyszłym sezonie w Lidze Mistrzów, lecz musi wzmocnić swój skład jeśli chce z powodzeniem w niej rywalizować. Rafael Benítez jest zdeterminowany, by ściągnąć do siebie Javiera Mascherano, z którym współpracował jeszcze w Liverpoolu. Wicemistrzowie Włoch gotowi są wyłożyć 18 milionów euro.

Czytaj więcej o: FC Barcelona, Hiszpania, Włochy, Rafael Benitez, Transfery, Argentyna, Javier Mascherano, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #9

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy listę graczy znajdujących się na wylocie z Barcelony, nowe doniesienia o poczynaniach transferowych Realu, a także oficjalne odejście Daleya Blinda z Manchesteru United.

  czytaj więcej

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze