Arsenal bliski kupna nowego bramkarza

Autor: Tomasz Delimat | 01.06.2013 13:23 | komentarzy: 15 | kategoria: News |

Wojciech Szczęsny i Łukasz Fabiański mogą mieć poważnego konkurenta do miejsca w bramce Arsenalu. Londyński klub jest bardzo bliski sprowadzenia Júlio Césara.

César ostatnio występował w innym zespole z Londynu, Queens Park Rangers. Choć między słupkami dwoił się i troił, zaliczając mnóstwo znakomitych interwencji, QPR spadło z Premier League i prawdopodobnie straci swoich najlepszych piłkarzy. Wśród nich będzie 33-latek, którego wciąż chcą u siebie mieć najlepsze kluby.

Júlio César uzgodnił już podobno warunki swojej umowy z Arsenalem. Brazylijczyk ma podpisać kontrakt na dwa lata. Zdaniem mediów dogadane są już także oba kluby – Queens Park otrzyma za swojego golkipera 4 miliony funtów.

Jeśli César rzeczywiście trafiłby na Emirates Stadium, któryś z dwójki Polaków prawdopodobnie musiałby opuścić klub. Pod koniec sezonu Arséne Wenger nie był zadowolony z postawy Szczęsnego, a na pewno znalazłoby się wiele zespołów, które chciałyby mieć tego młodego bramkarza u siebie.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Transfery, Polska, Wojciech Szczęsny, Brazylia, Julio Cesar, Łukasz Fabiański, Queens Park Rangers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (15)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze