Brazylijski golkiper o krok od Arsenalu?

Autor: Ewa Grodzka | 12.06.2013 20:30 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Już niedługo z Wojciechem Szczęsnym o miejsce w składzie najprawdopodobniej będzie rywalizował Júlio César. Brazylijski bramkarz jest już ponoć dogadany z klubem z Emirates Stadium, donoszą o tym praktycznie wszystkie angielskie media.

César jest obecnie zawodnikiem QPR, jednak „The Hops” po zakończonym sezonie żegnają się z Premier League. W tej sytuacji Brazylijczyk szuka sobie nowego klubu i jednocześnie przyznaje, że pomimo zainteresowania ze strony wielu klubów, chce pozostać w Anglii.

34-letni golkiper przygotowuje się obecnie do Pucharu Konfederacji, planowanie piłkarskiej przyszłości schodzi więc na dalszy plan.

– Obecnie skupiam się tylko na grze dla reprezentacji, a potem zobaczymy co się stanie. Mam oferty z wielu interesujących klubów, ale chcę pozostać w Anglii. Londyn jest pięknym miastem, ale przede wszystkim jestem pod wrażeniem tutejszej piłki. Na ten moment jednak nie wiem co przyniesie najbliższa przyszłość – przyznał César.

César był już kuszony przez włodarzy Arsenalu po opuszczeniu Interu Mediolan w 2012 roku. Jednak zawodnik zdecydował się podpisać kontrakt z QPR, gdyż tam miał perspektywę regularnych występów.

Za Júlio Césara Arsenal ma zapłacić około 4 mln euro, 34-letni bramkarz podpisze natomiast umowę na 2 lata.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Julio Cesar, Queens Park Rangers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze