Sneijder od stycznia będzie piłkarzem Chelsea?

Autor: Michał Nowacki | 16.06.2013 16:47 | komentarzy: 5 | kategoria: News |

Playmaker Galatasaray Stambuł wykluczył, że w lecie zmieni barwy klubowe. Wesley Sneijder jednak nie przekreślał zimowego okienka transferowego, kiedy to tureckiego klubu może zabraknąć w fazie pucharowej Ligi Mistrzów.

Cały temat powstał z faktu, że José Mourinho wrócił na posadę szkoleniowca w Chelsea Londyn. Kiedyś trenował także Inter Mediolan, wówczas Holender był jednym z jego podopiecznych i udało się wygrać Ligę Mistrzów w maju 2010 roku pokonując Bayern Monachium 2:0.

– Mam specjalne relacje z José Mourinho i cieszyłem się, kiedy z nim pracowałem, ale nie mogę odchodzić z Galatasaray i zostawiać fanów, kiedy mnie potrzebują. Chcę do stycznia zostać tutaj i pomóc mojej drużynie, kocham bardzo Istambuł – wyjawił Holender w rozmowie z turecką gazetą „Milliyet”.

– Wybrałem pół roku temu nowy klub, poznałem nowy kraj i kulturę. To nie byłoby łatwe, ani odpowiednie zmieniać teraz barwy klubowe. Drużyna i władze z kibicami na czele mają wobec mnie oczekiwania, oni ciężko pracowali, aby zrealizować ten transfer. Nie mogę odejść kiedy tylko chcę, gdyż jestem im wiele winien – dodał playmaker.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, Anglia, Jose Mourinho, Transfery, Trenerzy, Turcja, Wesley Sneijder, Galatasaray Stambuł

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (5)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze