Isco w Realu? Transfer coraz bliżej

Autor: Tomasz Delimat | 17.06.2013 14:21 | komentarzy: 11 | kategoria: News |

Transfer Isco do Realu Madryt wydaje się już przesądzony. Jeden z najbardziej utalentowanych piłkarzy na świecie ma trafić na Santiago Bernabeu niedługo po zakończeniu Euro U-21.

A finał tego turnieju już we wtorek. Przeciwnikiem Włochów będą Hiszpanie, wśród których prym wiedzie Isco. 21-latek ma za sobą fantastyczny sezon w barwach Málagi, która jednak w związku z problemami finansowymi musi pozbyć się swoich najlepszych zawodników. Za Isco „Los Boquerones" zarobią spore pieniądze.

Jakie? Na początku działacze z La Rosaleda oczekiwali 35 milionów euro, ale podobno spuścili nieco z tonu i dogadali się z Realem Madryt na kwotę niższą. Ma to być 25 milionów i karta zawodnicza jednego z młodych graczy „Królewskich". Tym miał być początkowo Álvaro Morata. Prywatnie jest on jednak przyjacielem Isco, więc ostatecznie do Málagi trafi zapewne José Callejón.

Isco na transfer próbował skusić Manchester City, którego trenerem został ostatnio pracujący do niedawna w Máladze Manuel Pellegrini. Młody pomocnik odrzucił jednak tę ofertę, od początku będąc zdecydowanym na Real. Jeszcze w tym tygodniu transfer może zostać sfinalizowany. Hiszpan ma podpisać w Madrycie 5-letni kontrakt, na mocy którego zarabiać będzie 2 miliony euro.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Transfery, Jose Callejon, Isco, Alvaro Morata, Malaga

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (11)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze