Kolarov trafi do Serie A?

Autor: Jakub Mucha | 28.06.2013 00:12 | komentarzy: 13 | kategoria: News |

Nie tak dawno dowiedzieliśmy się, że Carlos Tevez zamienił Manchester City na Juventus. Teraz usłyszeć można o kolejnym piłkarzu, który chciałby wykonać identyczny ruch. Istnieje możliwość, że do Serie A trafi Aleksandar Kolarov.

Angielskie media informują, że Juventus już prowadził rozmowy z władzami The Citiziens. Oznaczałoby to, że Serb wróciłby na stare śmieci, gdyż do City trafił właśnie z Ligi Włoskiej. Wówczas drużyna z Manchesteru zapłaciła Lazio Rzym 16 milionów euro. Teraz kwotę transferu szacuje się na około 9 milionów euro. Poważnym argumentem dla wiarygodności tych informacji jest to, że Kolarov nie może liczyć na regularne występy w pierwszej jedenastce, gdyż miejsce na lewej obronie należy do Gaëla Clichy’ego.

– Jestem w kontakcie z trenerem Juventusu, Antonio Conte, zobaczymy, co się wydarzy. Chciałbym regularnie występować na boisku – powiedział w wywiadzie dla The Sun Kolarov.

27-letni Serb w minionym sezonie zagrał jedynie 20 razy w Premier League, z czego aż 9 razy wchodził z ławki rezerwowych. Podczas tych występów udało mu się raz pokonać goalkeepera rywali oraz dwukrotnie zaliczyć asystę. 


Czytaj więcej o: Juventus Turyn, Anglia, Włochy, Transfery, Manchester City, Aleksandar Kolarov

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (13)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze