Lucescu próbuje zatrzymać Mchitarjana

Autor: Michał Nowacki | 01.07.2013 19:20 | komentarzy: 4 | kategoria: News |

Pomocnik Szachtara Donieck znalazł się na celowniku Liverpoolu i Tottenhamu oraz Borussii Dortmund. Trener mistrza Ukrainy, Mircea Lucescu uważa jednak, że Henrik Mchitarjan będzie żałował swojej decyzji, jeżeli postanowi zmienić barwy klubowe.

– Nie chcę tego komentować, to jest jego decyzja, jego pragnienie. Myślę, że on robi duży błąd odchodząc. Szachtar Donieck to silny klub i za nami jest zawsze 50 tysięcy fanów, którzy nas popierają. Poruszamy jako zespół, który co roku walczy o mistrzostwo, puchar i Ligę Mistrzów. On musi docenić to, cały zespół pomógł mu osiągnąć obecną formę – zdradził Lucescu w rozmowie z Terrikon.

– On gra bardzo dobrze, ma pomyślny okres w swojej karierze. Nie chciałbym, aby w nowym klubie pokazał ten sam poziom, który prezentował przed przyjściem do Szachtara Donieck. Tylko zachęcam jego, aby wrócił do nas i zaczął pracę z nami w kolejnym sezonie. Nic nie zdarzyło się między nim i zarządem oraz między nim i innymi piłkarzami – dodał szkoleniowiec mistrza Ukrainy.

W przeszłości Szachtar Donieck opuścili tacy piłkarze jak Fernandinho, który związał się z Manchesterem City czy Willian, który wybrał Anży Machaczkałę.

Czytaj więcej o: Transfery, Trenerzy, Szachtar Donieck, Ukraina, Mircea Lucescu, Henrikh Mkhitaryan

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (4)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze