Júlio César będzie bramkarzem Arsenalu?

Autor: Michał Nowacki | 01.07.2013 19:40 | komentarzy: 12 | kategoria: News |

Golkiper Quuens Park Rangers z bardzo dobrej strony pokazał się na zakończonym wczoraj Pucharze Konfederacji. Júlio César z Brazylią wygrał cały turniej i teraz znalazł się na liście życzeń Arsenalu.

Po byłego golkipera Interu Mediolan zapytanie składa także włoska AS Roma, jednak najbliżej wygrania podpisu 33-latka jest ekipa z Londynu. „The Gunners” mogą ściągnąć reprezentanta „Canarinhos” już za niecałe 1,5 miliona euro. Bramkarz wraz z rodziną chciałby zostać w stolicy Anglii, dlatego przenosiny z Queens Park Rangers wydają się dla niego optymalne.

– Teraz muszę podjąć decyzję odnośnie mojej klubowej przyszłości i pamiętać, że za rok czekają nas Mistrzostwa Świata, których jesteśmy organizatorami. Czy mój syn powiedział, że on chce zostać w Londynie? Tak, to prawda, ja także kocham to miasto i cieszę się życiem tutaj – oznajmił 33-latek.

Trener Quunes Park Rangers, Harry Redknapp ujawnił już, że Brazylijczyka nie zobaczymy w kolejnym sezonie na Loftus Road. Júlio César w Pucharze Konfederacji wygrał finał z Hiszpanią 3:0 i zdobył nagrodę Złotą Rękawicę dla najlepszego bramkarza w turnieju.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Hiszpania, Włochy, Transfery, AS Roma, Brazylia, Julio Cesar, Queens Park Rangers, Puchar Konfederacji

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (12)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze