Obrońca „Królewskich” na celowniku Beniteza

Autor: Ewa Grodzka | 14.07.2013 10:16 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Nowy szkoleniowiec Napoli chce pozyskać kolejnego piłkarza Realu Madryt. Tym razem na celowniku Rafy Beniteza znalazł się defensor „Królewskich”, Raúl Albiol.

Albiol w hierarchii stoperów Realu zajmuje obecnie dopiero czwarte miejsce, za Sergio Ramosem, Raphaelem Varanem i Pepe. W Madrycie obrońca ten rezerwowym jest od czasu przyjścia z Valencii, czyli od 2009 roku. Wobec tego 27-latek zapewne zdecyduje się na transfer. Warto przypomnieć, że Albiol jest związany kontraktem z Królewskimi do 2017 roku.

Napoli pozyskało już w tym okienku transferowym José Callejóna. Albiol jest więc kolejnym zawodnikiem ze stolicy Hiszpanii, którego chce mieć w swoich szeregach Rafa Benitez. Hiszpański szkoleniowiec chciałby w swoim zespole kolejnego rodaka, a włoski klub jest gotów zapłacić za środkowego obrońcę osiem milionów euro.

Albiol znalazł się na celowniku Napoli, po tym jak nie udało im się zakontraktować innego zawodnika Primera División. Mowa o Adilu Rami, który był głównym faworytem Rafy Beniteza. 

Czytaj więcej o: Real Madryt, Rafael Benitez, Transfery, Raúl Albiol, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze