Pomocnik Arsenalu wróci do Feyenoordu?

Autor: Michał Nowacki | 16.07.2013 11:55 | komentarzy: 2 | kategoria: News |

Młody pomocnik Arsenalu Londyn nie miał jeszcze okazji zadebiutować w pierwszym składzie swojego klubu. Ryō Miyaichi od dwóch lat jest regularnie wypożyczany do innych drużyn i teraz spekuluje się, że Japończyk ponownie będzie grał w Feyenoordzie Rotterdam.

W holenderskim klubie 20-latek miał okazję już grać w styczniu 2011 roku, gdzie spędził pół roku. W 12 spotkaniach zanotował trzy trafienia, ale to nie pozwoliło mu zadebiutować w „The Gunners”. Po skrzydłowego zapytanie składa Ronald Koeman, który potrzebuje Japończyka w swoim zespole. W 2012 roku Ryō Miyaichi przebywał w Boltonie i Wigan Athletic, więc mógł bardziej poznać realia ligi angielskiej. Jednak w „The Lactics” zagrał tylko w czterech meczach i z powodu kontuzji wiązadła kostki wrócił przedwcześnie do swojego klubu. Urazu doznał w eliminacjach FA Cup z Evertonem w marcu.

– Cały czas pracujemy nad wypożyczeniem tego piłkarza. W tej chwili nie ma żadnej jasnej sytuacji, ale na pewno są spore szanse na osiągnięcie porozumienia – zdradził Ronald Koeman.

– To było rozczarowujące dla mnie, ale jestem wdzięczny za docenienie mnie i poparcie kibiców i trenera Roberto Martíneza oraz jego piłkarzy. To było bardzo dobre doświadczenie dla mnie. Urosłem jako piłkarz mogąc pomóc drużynie, jako osoba każdego dnia się rozwijam – stwierdził piłkarz.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Anglia, Holandia, Transfery, Trenerzy, Bolton Wanderers, Ryo Miyaichi, Wigan Athletic, Feyenoord Rotterdam, Everton, Ronald Koeman

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (2)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze