Napoli rozbije bank dla dwójki „Królewskich” i Damião?

Autor: Michał Nowacki | 17.07.2013 15:44 | komentarzy: 18 | kategoria: News |

Prezydent SSC Napoli zdradził, że włoski klub prowadzi negocjacje i próbuje zrealizować podwójny transfer. Aurelio De Laurentiis podał nawet nazwiska, chodzi o dwóch napastników. Pierwszym z nich jest Gonzalo Higuaín z Realu Madryt, drugi cel to Leandro Damião z Internacionalu.

Argentyńczyk z drużyny „Królewskich” cały czas łączony jest z Arsenalem Londyn, zaś Brazylijczyk znalazł się na celowniku Tottenhamu Londyn. Jednak oba londyńskie kluby nie mają takich pieniędzy, aby móc zrealizować swoje postanowienie. Neapolitańczycy sprzedali dopiero co Edinsona Cavaniego do Paris Saint-Germain za 64 miliony euro, więc ich budżet został zdecydowanie poprawiony. W dodatku neapolitańczycy myślą, aby wzmocnić linię obrony i Raúl Albiol z Realu Madryt musi przejść już tylko testy medyczne na San Paolo. Trójka piłkarzy ma łącznie kosztować 124,5 miliona euro.

– Negocjujemy w sprawie Gonzalo Higuaína i Leandro Damião. Raúl Albiol jest już coraz bliżej przejścia do nas. Mieliśmy do wydania 60 milionów euro i sprzedaż Edinsona Cavaniego dała nam dodatkowe 64 miliony euro, więc mamy razem do dyspozycji około 124,5 miliona euro. Chcemy te pieniądze zainwestować w kupno nowych i doświadczonych piłkarzy – oznajmił De Laurentiis.

Od czasu gdy trenerem Napoli został Rafael Benítez udało się ściągnąć José Callejóna z Realu Madryt i Driesa Mertensa z PSV Eindhoven.

Czytaj więcej o: Arsenal FC, Real Madryt, Anglia, Hiszpania, Francja , Włochy, Transfery, Tottenham Hotspur, Paris Saint-Germain, Gonzalo Higuain, Brazylia, Edinson Cavani, Raúl Albiol, Internacional Porto Alegre, Leandro Damiao, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (18)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze