Oficjalnie: Albiol w Napoli

Autor: Damian Kącicki | 21.07.2013 13:59 | komentarzy: 8 | kategoria: News |

Władze SSC Napoli poinformowały, że kontrakt z klubem podpisał Raúl Albiol. Obrońca przez ostatnie 4 lata występował w Realu Madryt. 27-letni obrońca podpisał z klubem z Neapolu czteroletnią umowę. kwota transferu wyniesie około 12 milionów euro.

Hiszpański defensor swoją karierę rozpoczynał w Valencii. W 2009 roku przeniósł się do Realu Madryt, jednak przez 4 lata nie wywalczył miejsca w podstawowym składzie.

Obrońca w Primera Division rozegrał 217 spotkań. W barwach Realu zaliczył ich 81, w zeszłym sezonie wychodząc na boisko jedynie 18 razy. Albiol w ekipie „Królewskich” był żelaznym rezerwowym, jednakże w zeszłym sezonie do pierwszego składu pukał Raphaël Varane. W ten sposób sytuacja byłego gracza „Nietoperzy” znacznie się pogorszyła. Analizując swoje miejsce w drużynie, Hiszpan zdecydował się opuścić Madryt i przenieść się do Neapolu.

Napoli po sprzedaży Cavaniego ma bardzo pokaźny budżet, dzięki któremu do wicemistrza Włoch dołączyli już Mertens, Callejon, Pablo Armero oraz Rafael.

Czytaj więcej o: Real Madryt, Hiszpania, Włochy, Transfery, Raúl Albiol, SSC Napoli

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (8)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze