Słynny Koreańczyk wraca do PSV!

Autor: Tomasz Delimat | 28.07.2013 14:30 | komentarzy: 7 | kategoria: News |

Park Ji-Sung na dniach zostanie zawodnikiem PSV Eindhoven. Holenderskie media są przekonane, że finalizacja tego transferu to kwestia godzin.

Park grał w PSV w latach 2002-2005, gdy klub ten był znaczącą siłą na arenie europejskiej. Reprezentant Korei Południowej był czołową postacią w zespole, który w 2005 roku dotarł nawet do półfinału Ligi Mistrzów. W środku pola brylował wówczas natomiast Phillip Cocu. Obecnie Holender jest szkoleniowcem PSV i pozyskanie Parka było jednym z jego głównych celów transferowych.

Z PSV Park Ji-Sung trafił do Manchesteru United, gdzie ze zmiennym szczęściem występował przez siedem lat. Ostatni sezon spędził w Queens Park Rangers, z którym spadł jednak z Premier League. Teraz uda się do Holandii na roczne wypożyczenie.

Holenderskie media donoszą, że Park uzgodnił już z PSV warunki kontraktu i dziś będzie przechodził w Eindhoven testy medyczne. Jeśli wszystko pójdzie z planem, lada moment dojdzie do podpisania umowy i najbliższy sezon Koreańczyk spędzi na Phillips Stadion.

Czytaj więcej o: Anglia, Holandia, Transfery, Park Ji-Sung, PSV Eindhoven, Queens Park Rangers

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (7)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze