Katalońska oferta za Luiza

Redakcja | 07.08.2013 22:19 | komentarzy: 31 | kategoria: News |

Hiszpańska gazeta „Mundo Deportivo” donosi, iż FC Barcelona złożyła właśnie oficjalną ofertę kupna londyńskiego piłkarza, Davida Luiza. Zawodnik Chelsea miałby być wieloletnim następcą Carles’a Puyol’a, który nie gra już na tak wysokim poziomie, jak przed laty.

Plotki dotyczące transferu Brazylijczyka do „Blaugrany” pojawiły się w mediach już na początku letniego okna transferowego. Najnowsze, wzbogacone są o informację, jakoby jeden z dyrektorów klubu, Raúl Sanllehí udał się do Londynu, aby negocjować warunki kontraktu z piłkarzem. Po tym, jak zawodnik pokazał gotowość do obniżenia wynagrodzenia pod warunkiem przejścia do Barcelony, kolejnym krokiem będą negocjacje z przedstawicielami Chelsea, którzy są niechętni do sprzedaży Brazylijczyka.

Mourinho, na samym początku swojej drugiej przygody z Chelsea podkreślał, że nie zamierza sprzedawać żadnego piłkarza z aktualnego składu „The Blues”. Tym bardziej Davida Luiza, który jest przymierzany do roli przyszłego kapitana drużyny z zachodniego Londynu.

Oferta za obrońcę „The Blues” i reprezentacji Brazylii miałaby opiewać na kwotę 20-25 milionów euro. Chelsea jasno powiedziała, że nie pozwoli odejść Luizowi za mniej niż 46 milionów. Kolejnych kroków w sprawie transferu Davida Luiza możemy spodziewać się dopiero po powrocie Chelsea ze Stanów Zjednoczonych. Ostatni mecz podopiecznych Mourinho przed powrotem do Anglii odbędzie się w sobotę, a ich rywalem będzie włoska Roma.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, FC Barcelona, Anglia, Hiszpania, David Luiz

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

 • Transferowe podsumowanie dnia #14

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat odejścia Pjanicia z Juventusu oraz bardzo ważne wieści dotyczące przeprowadzki Grzegorza Krychowiaka do stolicy Rosji.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #13

  Za nami kolejny dzień transferowego szaleństwa. Tym razem poznaliśmy nowe cele transferowe Chelsea, jak również oferty za piłkarzy Barcelony.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #12

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień zakupowego szaleństwa. Tym razem szczególną dawkę doniesień transferowych otrzymali kibice Chelsea. Poznaliśmy także nazwisko bramkarza, który zwolnił miejsce w zespole Liverpoolu dla Alissona Beckera.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #11

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem otrzymaliśmy kolejne doniesienia na temat przeprowadzki Alissona do Liverpoolu czy też Bonucciego do Paryża. Barwy klubowe zmienił również polski zawodnik.

  czytaj więcej
 • Transferowe podsumowanie dnia #10

  Za nami kolejny, pasjonujący dzień transferowego szaleństwa. Tym razem sprawcami całego zamieszania byli bramkarze, szczególnie Thibaut Courtois, który jest o krok od powrotu do Madrytu.

  czytaj więcej

Komentarze (31)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze