Barcelona w poszukiwaniu środkowego obrońcy

Autor: Damian Kącicki | 13.08.2013 12:19 | komentarzy: 38 | kategoria: News |

Obecnie głównym celem transferowym Barcelony jest środkowy obrońca. W związku z niepowodzeniem sciągnięcia Davida Luiza z Chelsea Londyn i Daniela Aggera z Liverpoolu kataloński klub rozgląda się za innymi zawodnikami.

Włodarze „Dumy Katalonii” złożą jeszcze ofertę za defensorów angielskich drużyn, jednak jeśli i te zostaną odrzucone, Katalończycy postarają się o zakontraktowanie Jeremy'ego Mathieu z Valencii lub Jana Vertonghena z Tottenhamu.

Transfer Francuza wydaje się być bardziej prawdopodobny, gdyż dla Valencii będzie to ostatni gwizdek na szansę zarobienia pieniędzy na 30-letnim obrońcy. Jednakże czy takiego piłkarza potrzebuje Barcelona?

Belg natomiast po jednym sezonie spędzonym na White Hart Lane został okrzyknięty jednym z najlepszych defensorów Premier League. „Koguty” w nadchodzącym sezonie będą starały się o miejsce gwarantujące udział w Lidze Mistrzów, a jak pokazuje saga transferowa Bale'a, pieniądze nie są dla nich priorytetem.

Czytaj więcej o: Chelsea FC, FC Barcelona, Liverpool FC, Anglia, Hiszpania, Transfery, Valencia, Tottenham Hotspur, Jan Vertonghen, David Luiz, Daniel Agger, Jeremy Mathieu

Podziel się tym artykułem ze znajomymi

Skomentuj przez Facebooka

Treści o podobnej tematyce:

Komentarze (38)

Komentarze są domyślnie ukryte dla niezalogowanych

Pokaż komentarze